Sádrokarton EKOMPLEX

Sadrokartón Bratislava | Sadrokartonárske práceKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Sadrokartonári Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

 Bývate, pracujete v Bratislave alebo v Bratislavskom kraji a uvažujete o zmene dispozícií bytu alebo pracoviska ? Potrebujete za pár dní vystavať kompletné interiéry kancelárií alebo prestavať zakúpenú halu na firmu s mnohými pracoviskami ? Alebo máte len krivé steny a nechcete prášiť a špiniť interiér pri obnove omietok ? Potom je Vašou najlepšou voľbou sadrokartón.. Naša stavebná divízia Sadrokartón Bratislava premení Vaše predstavy vo skutečnosť za obdobie, keď iní iba začínajú miešať maltu ...

 

Sadrokartón Bratislava | Montáže sadrokartónových konštrukcií

Vykonávame sadrokartonárske prácemontáže sadrokartónových konštrukcií a ponúkame komplexné realizácie sadrokartónových interiérov a vstavieb v regióne Bratislava a Bratislavský kraj.

Sadrokartónové interiéry - sadrokartón Bratislava

 

Sadrokartónové konštrukcie Bratislava a okolie

Mapa
Sadrokartonárske práce pre mesto Bratislava a okolné obce pre Vás vykonáva sadrokartonárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Bratislava


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu sadrokartonárskych prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak bude Vám naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na sadrokartonárske práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne namontujeme sadrokartónové konštrukcie, prípadne prevedieme ďalšie dohodnuté práce.

 Žiadosť o ponuku na sadrokartóny

  


 

 Montáže sadrokartónu Bratislava - kvalita a rýchlosť výstavby

 Sadrokartón Bratislava Sadrokartón je stavebným materiálom dnešnej doby s mnohými vynikajúcimi vlastnosťami. Je výrobne a materiálovo jednoduchý, a teda cenovo atraktívny. Dobre sa prenáša, reže, tvaruje, pri aplikácii vo forme podhľadov, sadrokartónových priečok a obkladov rýchlo pribúda zastavaná plocha.

Rekonštrukcie veľkej haly na oddelení s mnohými pracoviskami či bytov tzv. suchou cestou je záležitosťou rádovo dní až týždňov vrátane natiahnutí inžinierskych sietí. Navyše bez prílišného stavebného ruchu a ťažkých stavebných strojov, čo by pri výstavbe klasickými stavebnými metódami nebolo možné a často ani príliš ekonomické. So sadrokartónom všetko zvládneme rýchlejšie, lacnejšie a vo vysokej kvalite.

Naši montéri zo stavebnej divízie Sadrokartón Bratislava majú za sebou stovky hotových projektov, v ktorých hrajú sadrokartón, sadrokartónové priečky, podhľady alebo obklady stien sadrokartónom významnú úlohu. Ponúkame návrhy a montáže sadrokartónových konštrukcií a interiérov vrátane súvisiacich prác, ako je zabezpečenie inžinierskych sietí (rozvody elektriny, vody, odpadov, štruktúrovanej kabeláže) a vymaľovanie hotových interiérov našimi odborníkmi, ktorými sú maliari a natierači.

   

Ponuka ďalších služieb Sadrokartón Bratislava

Sadrokartónové montáže a farvy

 


 

dispečink-sadrokartón BratislavaDispečing - sadrokartonárske práce Bratislava

 

Dispečing sadrokartonárskych služieb – požiadavky na dodávky sadrokartonárskych prác, sadrokartónových konštrukcií a súvisiacich maliarskych prác v Bratislave a Bratislavskom kraji .

 1. Povedzte nám Vašu požiadavku alebo dopyt
 2. Zadáme nášmu sadrokartonári povinnosť obratom Vás kontaktovať (v pracovné dni do 24 hodín)
 3. Naš sadrokartonár pre oblasť Bratislavy Vás skontaktuje a dohodne termín prehliadky, prípadne Vám rovno nacení dopytované práce a ponúkne možný termín realizície.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • maľovanie izieb
 • nátery
 • sadrokartón
 • iné otázky na naše služby

telefón sadrokartón Bratislava

dopyt sadrokartón Bratislava

  Pre otázky na sadrokartónarské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim sadrokartónarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dotaz. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 12.30 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 12.30 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 12.30 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 12.30 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 12.30 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty cez formuláre nám môžete 24 hodín 7 dní v týždni

 Žiadosť o ponuku na sadrokartóny

  Pobočky Sadrokartóny Bratislava vo väčších mestách Bratislavského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme sadrokartonárstvá aj vo všetkých väčších mestách Bratislavského kraja :

 

Sadrokartóny Bratislava Centrálny dispečing maliarstvo Bratislava pre Bratislavský kraj
   
Sadrokartóny Malacky Sadrokartonárske služby pre zákazníkov pri Malackách (Sadrokartóny Malacky)
Sadrokartóny Pezinok Montáže sadrokartónov v okoliu Pezinka (Sadrokartóny Pezinok)
Sadrokartóny Senec Sadrokartón a interiéry na Senecku (Sadrokartóny Senec)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi sadrokartonármi - Bratislavský kraj
Bratislava Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Stúpava, Šamorín, Modrá, Záhorská Bystrica, Ivanka pri Dunaji, Vysoká pri Morave 

 

 

 

 Prehľad sadrokartónárskych služieb pre oblasť Bratislava a Bratislavský kraj 

 

Sadrokartonárske práce Bratislava Sadrokartóny a sadrokartonárske práce všetkých druhov v oblasti Bratislava a Bratislavský kraj
Sádrokartonové priečky Bratislava Montáže sadrokartónových priečok, opravy sadrokartónových priečok, sadrokartónové priečky ako základ interiérov v Bratislave a v Bratislavskom kraji
Sádrokartonové podhľady Bratislava Stropy zo sadrokartónu a sadrokartónové podhledy vrátane natiahnutie inžinierskych sietí a vzduchotechniky v oblasti Bratislavy a Bratislavského kraja
Sádrokartonové konštrukcie Bratislava Montáž sadrokartónových konštrukcií, špeciálne sadrokartónové konštrukcie, opravy sadrokartónových konštrukcií Bratislava a Bratislavský kraj
Protipožárný sadrokartón Bratislava Špeciálne sadrokartónové konštrukcie so zvýšenou odolnosťou proti požiaru - protipožiarne sadrokartóny ako účinná ochrana stavieb a konštrukcií v Bratislave a v Bratislavskom kraji
Impregnovaný sadrokartón Bratislava Realizujeme rekonštrukcie bytových jadier v bytech. Impregnovaný sadrokartón je moderným materiálom určeným pre vlhké priestory a rekonštrukcie bytových jadier.
Sádrokartonové interiéry Bratislava Komplexné realizácie interiérov v sadrokartónu - sadrokartónové interiéry na kľúč aj rekonštrukcie existujúcich interiérov v regióne Bratislava a Bratislavský kraj
Nátery sadrokartónu Bratislava Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Bratislave a v Bratislavskom kraji .

 

 

Ďalšie služby EKOMPLEX v našej ponuke remeselných prác

  

Maliarske práce Bratislava Maliarstvo Bratislava ponúka maliarske služby : Maľovanie izieb Bratislava, maľovanie kancelárií, nebytových priestorov, škôl, inštitúcií, obchodov, nemocníc. Maľovanie interiérov Bratislava a ďalšie maliarske práce profesionálne vykonajú naši maliari izieb Bratislava kdekoľvek v Bratislavskom kraji a v Bratislave.
Natěračské práce Bratislava Natieračstvo Bratislava poskytuje všetky natieračské práce - nátery fasád Bratislava - fasádne nátery stavieb, nátery striech Bratislava - ochranné nátery striech, nátery oceľových konštrukcií Bratislava - natieranie oceľových hál a stavieb, nátery priemyselných podláh Bratislava - signálne a ochranné nátery podláh, protipožiarne nátery Bratislava - nátery pre zvýšenie požiarnej odolnosti budov, nátery betónových stavieb Bratislava a nátery Bratislava ďalších konštrukcií a budov.
Podlahárstvo Bratislava Naše divize Podlahy Bratislava ponúka službu pokladanie podláh Bratislava pre všetky druhy podláh : Pokladanie drevených podláh Bratislava - pokládání drevených podláh a parkiet, Pokladanie laminátových podláh Bratislava - pokladanie podláh z laminátu, Pokladanie korkových podláh Bratislava - pokladanie podláh z korkových dielcov, Pokladanie vinylových podláh - pokladanie podláh z PVC, Pokladanie linolea Bratislava - lepenie linolea, Pokladanie bambusových podláh Bratislava - podlahy z bambusu.
Plávajúce podlahy Bratislava Špecializovaná divízia orientovaná na službu Pokladanie plávajúcich podláh Bratislava - pokladanie drevených plávajúcich podláh, laminátových plávajúcich podláh i korkových plávajúcich podláh v Bratislave a v Bratislavskom kraji . Pokladáme plávajúce podlahy preverených svetových výrobcov.