Sádrokarton EKOMPLEX

Sadrokartón Košice | Sadrokartonárske práceKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Sadrokartonári Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

 Bývate, pracujete v Košiciach alebo v Košickom kraji a uvažujete o zmene dispozícií bytu alebo pracoviska ? Potrebujete za pár dní vystavať kompletné interiéry kancelárií alebo prestavať zakúpenú halu na firmu s mnohými pracoviskami ? Alebo máte len krivé steny a nechcete prášiť a špiniť interiér pri obnove omietok ? Potom je Vašou najlepšou voľbou sadrokartón.. Naša stavebná divízia Sadrokartón Košice premení Vaše predstavy vo skutečnosť za obdobie, keď iní iba začínajú miešať maltu ...

 

Sadrokartón Košice | Montáže sadrokartónových konštrukcií Košice

Vykonávame sadrokartonárske prácemontáže sadrokartónových konštrukcií a ponúkame komplexné realizácie sadrokartónových interiérov a vstavieb v regióne Košice a Košický kraj.

Sadrokartónové interiéry - sadrokartón Košice

 

Sadrokartónové konštrukcie Košice a okolie

Mapa
Sadrokartonárske práce pre mesto Košice a okolné obce pre Vás vykonáva sadrokartonárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Košice


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu sadrokartonárskych prác

  • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak bude Vám naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na sadrokartonárske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne namontujeme sadrokartónové konštrukcie, prípadne prevedieme ďalšie dohodnuté práce.

 

 

  


 

 Montáže sadrokartónu Košice - kvalita a rýchlosť výstavby

 Sadrokartón Košice Sadrokartón je stavebným materiálom dnešnej doby s mnohými vynikajúcimi vlastnosťami. Je výrobne a materiálovo jednoduchý, a teda cenovo atraktívny. Dobre sa prenáša, reže, tvaruje, pri aplikácii vo forme podhľadov, sadrokartónových priečok a obkladov rýchlo pribúda zastavaná plocha.

Rekonštrukcie veľkej haly na oddelení s mnohými pracoviskami či bytov tzv. suchou cestou je záležitosťou rádovo dní až týždňov vrátane natiahnutí inžinierskych sietí. Navyše bez prílišného stavebného ruchu a ťažkých stavebných strojov, čo by pri výstavbe klasickými stavebnými metódami nebolo možné a často ani príliš ekonomické. So sadrokartónom všetko zvládneme rýchlejšie, lacnejšie a vo vysokej kvalite.

Naši montéri zo stavebnej divízie Sadrokartón Košice majú za sebou stovky hotových projektov, v ktorých hrajú sadrokartón, sadrokartónové priečky, podhľady alebo obklady stien sadrokartónom významnú úlohu. Ponúkame návrhy a montáže sadrokartónových konštrukcií a interiérov vrátane súvisiacich prác, ako je zabezpečenie inžinierskych sietí (rozvody elektriny, vody, odpadov, štruktúrovanej kabeláže) a vymaľovanie hotových interiérov našimi odborníkmi, ktorými sú maliari a natierači.

   

Ponuka ďalších služieb Sadrokartón Košice

Sadrokartónové montáže a farvy

 


 

dispečink-sadrokartón KošiceDispečing - sadrokartonárske práce Košice

 

Dispečing sadrokartonárskych služieb – požiadavky na dodávky sadrokartónových konštrukcií a súvisiacich maliarskych prác v Košiciach a Košickom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón sadrokartón Košice

dopyt sadrokartón Košice

  Pre otázky na sadrokartónarské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim sadrokartónarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dotaz. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty cez formuláre nám môžete 24 hodín 7 dní v týždni 

 

Pobočky Sadrokartóny Košice vo väčších mestách Košického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme sadrokartonárstvá aj vo všetkých väčších mestách Košického kraja

 

Sadrokartóny Košice Centrálny dispečing Sadrokartóny Košice pre Košiceský kraj
   
Sadrokartóny Trebišov Sadrokartón a natierači v okoliu Trebišova (Sadrokartóny Trebišov)
Sadrokartóny Rožňava  Montáže sadrokartónov v okoliu mesta Rožňava (Sadrokartóny Rožňava)
Sadrokartóny Michalovce Sadrokartonárske služby pod Tatrami (Sadrokartóny Michalovce)
Sadrokartóny Spišská Nová Ves Sadrokartónové interiéry na Spiši (Sadrokartóny Spišská Nová Ves)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi sadrokartonármi - Košický kraj
Košice Košice, Trebišov, Rožňava, Michalovce, Spišská Nová Ves, Krompachy, Moldava nad Bodvou, Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Sobrance, Sečovce, Čierna nad Tisou, Gelnica

 

 

 

 Prehľad sadrokartónárskych služieb pre oblasť Košice a Košický kraj 

 

Sadrokartonárske práce Košice Sadrokartóny a sadrokartonárske práce všetkých druhov v oblasti Košice a Košický kraj
Sádrokartonové priečky Košice Montáže sadrokartónových priečok, opravy sadrokartónových priečok, sadrokartónové priečky ako základ interiérov v Košiciach a v Košickom kraji
Sádrokartonové podhľady Košice Stropy zo sadrokartónu a sadrokartónové podhledy vrátane natiahnutie inžinierskych sietí a vzduchotechniky v oblasti Košíc a Košického kraja
Sádrokartonové konštrukcie Košice Montáž sadrokartónových konštrukcií, špeciálne sadrokartónové konštrukcie, opravy sadrokartónových konštrukcií Košice a Košický kraj
Protipožárný sadrokartón Košice Špeciálne sadrokartónové konštrukcie so zvýšenou odolnosťou proti požiaru - protipožiarne sadrokartóny ako účinná ochrana stavieb a konštrukcií v Košiciach a v Košickom kraji
Impregnovaný sadrokartón Košice Realizujeme rekonštrukcie bytových jadier v bytech. Impregnovaný sadrokartón je moderným materiálom určeným pre vlhké priestory a rekonštrukcie bytových jadier.
Sádrokartonové interiéry Košice Komplexné realizácie interiérov v sadrokartónu - sadrokartónové interiéry na kľúč aj rekonštrukcie existujúcich interiérov v regióne Košice a Košický kraj
Nátery sadrokartónu Košice Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Košiciach a v Košickom kraji.

 

 

Ďalšie služby EKOMPLEX v našej ponuke remeselných prác

  

Maliarske práce Košice Maliarstvo Košice ponúka maliarske služby : Maľovanie izieb Košice, maľovanie kancelárií, nebytových priestorov, škôl, inštitúcií, obchodov, nemocníc. Maľovanie interiérov Košice a ďalšie maliarske práce profesionálne vykonajú naši maliari izieb Košice kdekoľvek v Košickom kraji a v Košiciach.
Natěračské práce Košice Natieračstvo Košice poskytuje všetky natieračské práce - nátery fasád Košice - fasádne nátery stavieb, nátery striech Košice - ochranné nátery striech, nátery oceľových konštrukcií Košice - natieranie oceľových hál a stavieb, nátery priemyselných podláh Košice - signálne a ochranné nátery podláh, protipožiarne nátery Košice - nátery pre zvýšenie požiarnej odolnosti budov, nátery betónových stavieb Košice a nátery Košice ďalších konštrukcií a budov.
Podlahárstvo Košice Naše divize Podlahy Košice ponúka službu pokladanie podláh Košice pre všetky druhy podláh : Pokladanie drevených podláh Košice - pokládání drevených podláh a parkiet, Pokladanie laminátových podláh Košice - pokladanie podláh z laminátu, Pokladanie korkových podláh Košice - pokladanie podláh z korkových dielcov, Pokladanie vinylových podláh - pokladanie podláh z PVC, Pokladanie linolea Košice - lepenie linolea, Pokladanie bambusových podláh Košice - podlahy z bambusu.
Plávajúce podlahy Košice Špecializovaná divízia orientovaná na službu Pokladanie plávajúcich podláh Košice - pokladanie drevených plávajúcich podláh, laminátových plávajúcich podláh i korkových plávajúcich podláh v Košiciach a v Košickom kraji. Pokladáme plávajúce podlahy preverených svetových výrobcov.