Sádrokarton EKOMPLEX

Sadrokartón Nitra | Sadrokartonárske práceKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Sadrokartonári Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

 Bývate, pracujete v Nitre alebo v Nitrianskom kraji a uvažujete o zmene dispozícií bytu alebo pracoviska ? Potrebujete za pár dní vystavať kompletné interiéry kancelárií alebo prestavať zakúpenú halu na firmu s mnohými pracoviskami ? Alebo máte len krivé steny a nechcete prášiť a špiniť interiér pri obnove omietok ? Potom je Vašou najlepšou voľbou sadrokartón.. Naša stavebná divízia Sadrokartón Nitra premení Vaše predstavy vo skutečnosť za obdobie, keď iní iba začínajú miešať maltu ...

 

Sadrokartón Nitra | Montáže sadrokartónových konštrukcií Nitra

Vykonávame sadrokartonárske prácemontáže sadrokartónových konštrukcií a ponúkame komplexné realizácie sadrokartónových interiérov a vstavieb v regióne Nitra a Nitrianský kraj.

Sadrokartónové interiéry - sadrokartón Nitra

 

Sadrokartónové konštrukcie Nitra a okolie

Mapa
Sadrokartonárske práce pre mesto Nitra a okolné obce pre Vás vykonáva sadrokartonárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Nitra


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu sadrokartonárskych prác

  • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak bude Vám naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na sadrokartonárske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne namontujeme sadrokartónové konštrukcie, prípadne prevedieme ďalšie dohodnuté práce.

 

 

  


 

 Montáže sadrokartónu Nitra - kvalita a rýchlosť výstavby

 Sadrokartón Nitra Sadrokartón je stavebným materiálom dnešnej doby s mnohými vynikajúcimi vlastnosťami. Je výrobne a materiálovo jednoduchý, a teda cenovo atraktívny. Dobre sa prenáša, reže, tvaruje, pri aplikácii vo forme podhľadov, sadrokartónových priečok a obkladov rýchlo pribúda zastavaná plocha.

Rekonštrukcie veľkej haly na oddelení s mnohými pracoviskami či bytov tzv. suchou cestou je záležitosťou rádovo dní až týždňov vrátane natiahnutí inžinierskych sietí. Navyše bez prílišného stavebného ruchu a ťažkých stavebných strojov, čo by pri výstavbe klasickými stavebnými metódami nebolo možné a často ani príliš ekonomické. So sadrokartónom všetko zvládneme rýchlejšie, lacnejšie a vo vysokej kvalite.

Naši montéri zo stavebnej divízie Sadrokartón Nitra majú za sebou stovky hotových projektov, v ktorých hrajú sadrokartón, sadrokartónové priečky, podhľady alebo obklady stien sadrokartónom významnú úlohu. Ponúkame návrhy a montáže sadrokartónových konštrukcií a interiérov vrátane súvisiacich prác, ako je zabezpečenie inžinierskych sietí (rozvody elektriny, vody, odpadov, štruktúrovanej kabeláže) a vymaľovanie hotových interiérov našimi odborníkmi, ktorými sú maliari a natierači.

   

Ponuka ďalších služieb Sadrokartón Nitra

Sadrokartónové montáže a farvy

 


 

dispečink-sadrokartón NitraDispečing - sadrokartonárske práce Nitra

 

Dispečing sadrokartonárskych služieb – požiadavky na dodávky sadrokartónových konštrukcií a súvisiacich maliarskych prác v Nitre a Nitrianskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón sadrokartón Nitra

dopyt sadrokartón Nitra

  Pre otázky na sadrokartónarské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim sadrokartónarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dotaz. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty cez formuláre nám môžete 24 hodín 7 dní v týždniPobočky Sadrokartóny Nitra vo väčších mestách Nitrianského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme sadrokartonárstvá aj vo všetkých väčších mestách Nitrianského kraja

 

Sadrokartóny Nitra Centrálny dispečing Sadrokartóny Nitra pre Nitriansky kraj
   
Sadrokartóny Topoľčany Sadrokartón a natierači v okoliu Topoľčan (Sadrokartóny Topoľčany)
Sadrokartóny Šaľa  Montáže sadrokartónov v okoliu mesta Šaľa (Sadrokartóny Šaľa)
Sadrokartóny Nové Zámky Sadrokartonárske služby na Novozámecku (Sadrokartóny Nové Zámky)
Sadrokartóny Komárno Sadrokartonárske práce v okoliu Komárna (Sadrokartóny Komárno)
Sadrokartóny Levice Sadrokartónové interiéry okolo Levice (Sadrokartóny Levice)
Sadrokartóny Štúrovo Sadrokartón a interiéry na Štúrovsku (Sadrokartóny Štúrovo)
Sadrokartóny Šahy Sadrokartonárske práce v okolí mesta Šahy (Sadrokartóny Šahy)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi sadrokartonármi - Nitriansky kraj
Nitra Nitra, Topoľčany, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Levice, Štúrovo, Šahy, Zlaté Moravce, Vráble, Želiezovce, Šurany, Kolárovo, Hurbanovo, Tlmače, Nová Ba??a, Leopoldov

 

 

 

 Prehľad sadrokartónárskych služieb pre oblasť Nitra a Nitriansky kraj 

 

Sadrokartonárske práce Nitra Sadrokartóny a sadrokartonárske práce všetkých druhov v oblasti Nitra a Nitriansky kraj
Sádrokartonové priečky Nitra Montáže sadrokartónových priečok, opravy sadrokartónových priečok, sadrokartónové priečky ako základ interiérov v Nitre a v Nitrianskom kraji
Sádrokartonové podhľady Nitra Stropy zo sadrokartónu a sadrokartónové podhledy vrátane natiahnutie inžinierskych sietí a vzduchotechniky v oblasti Nitry a Nitrianského kraja
Sádrokartonové konštrukcie Nitra Montáž sadrokartónových konštrukcií, špeciálne sadrokartónové konštrukcie, opravy sadrokartónových konštrukcií Nitra a Nitriansky kraj
Protipožárný sadrokartón Nitra Špeciálne sadrokartónové konštrukcie so zvýšenou odolnosťou proti požiaru - protipožiarne sadrokartóny ako účinná ochrana stavieb a konštrukcií v Nitre a v Nitrianskom kraji
Impregnovaný sadrokartón Nitra Realizujeme rekonštrukcie bytových jadier v bytech. Impregnovaný sadrokartón je moderným materiálom určeným pre vlhké priestory a rekonštrukcie bytových jadier.
Sádrokartonové interiéry Nitra Komplexné realizácie interiérov v sadrokartónu - sadrokartónové interiéry na kľúč aj rekonštrukcie existujúcich interiérov v regióne Nitra a Nitriansky kraj
Nátery sadrokartónu Nitra Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Nitre a v Nitrianskom kraji.

 

 

Ďalšie služby EKOMPLEX v našej ponuke remeselných prác

  

Maliarske práce Nitra Maliarstvo Nitra ponúka maliarske služby : Maľovanie izieb Nitra, maľovanie kancelárií, nebytových priestorov, škôl, inštitúcií, obchodov, nemocníc. Maľovanie interiérov Nitra a ďalšie maliarske práce profesionálne vykonajú naši maliari izieb Nitra kdekoľvek v Nitrianskom kraji a v Nitre.
Natěračské práce Nitra Natieračstvo Nitra poskytuje všetky natieračské práce - nátery fasád Nitra - fasádne nátery stavieb, nátery striech Nitra - ochranné nátery striech, nátery oceľových konštrukcií Nitra - natieranie oceľových hál a stavieb, nátery priemyselných podláh Nitra - signálne a ochranné nátery podláh, protipožiarne nátery Nitra - nátery pre zvýšenie požiarnej odolnosti budov, nátery betónových stavieb Nitra a nátery Nitra ďalších konštrukcií a budov.
Podlahárstvo Nitra Naše divize Podlahy Nitra ponúka službu pokladanie podláh Nitra pre všetky druhy podláh : Pokladanie drevených podláh Nitra - pokládání drevených podláh a parkiet, Pokladanie laminátových podláh Nitra - pokladanie podláh z laminátu, Pokladanie korkových podláh Nitra - pokladanie podláh z korkových dielcov, Pokladanie vinylových podláh - pokladanie podláh z PVC, Pokladanie linolea Nitra - lepenie linolea, Pokladanie bambusových podláh Nitra - podlahy z bambusu.
Plávajúce podlahy Nitra Špecializovaná divízia orientovaná na službu Pokladanie plávajúcich podláh Nitra - pokladanie drevených plávajúcich podláh, laminátových plávajúcich podláh i korkových plávajúcich podláh v Nitre a v Nitrianskom kraji. Pokladáme plávajúce podlahy preverených svetových výrobcov.