Sádrokarton EKOMPLEX

Sadrokartónové interiéry KošiceKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Sadrokartonári Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Sadrokartónové interiéry sú technologickým prevratom v stavebníctve. Súčasné značkové sadrokartóny sa vyznačujú radom vynikajúcich úžitkových vlastností, pre ktoré interiéry vystavané zo sadrokartónu ďaleko vedú pred zástavbou interiérov tradičnými mokrými metódami. Takmer vždy, keď nie je na interiérové konštrukcie kladená požiadavka vysokej nosnosti, sú sadrokartónové interiéry správnou voľbou.

Montujeme sadrokartónové interiéry v regióne Košice a Košický kraj

 

Naše montážne čaty montujú sadrokartónové interiéry a sadrokartónové konštrukcie v v celej oblasti Košíc a Košického kraja. Ponúkame komplexné dodávky interiérov zo sadrokartónu všetkých druhov:

 

 • bytové interiéry zo sadrokartónu 
 • kancelárie a kancelárska pracovisko 
 • zákaznícke prepážky a pracovisko na úradoch av inštitúciách 
 • rozdelenie výrobných a montážnych hál na jednotlivé pracoviská 
 • pôdne vstavby a sadrokartónové podkrovné byty 
 • rozdelenie učební a posluchární v školách 
 • šatne a prezliekárne v školách a podnikoch 
 • sadrokartónové interiéry obchodov a obchodných domov 
 • rozdelenie priestorov nemocníc na ordinácie, čakárne a lôžkové oddelenia 
 • znižovanie stropov a sadrokartónové podhľady za účelom skrytého rozvodu inštaláciou 
 • prestavby nebytových priestorov na pracovisko a byty 
 • komplexné dodávky ostatných interiérov zo sadrokartónu  

 

 

Z čoho pozostávajú sadrokartónové interiéry

Interiéry zo sadrokartónu sú komplexnou dodávkou sadrokartónových konštrukcií, ktoré sú zložené z niekoľkých základných prvkov

 • Sadrokartónové priečky - rozdeľujú globálne priestor stavby na jednotlivé miestnosti
 • Sadrokartónové podhľady - stropné dosky zo sadrokartónu, do ktorých možno umiestniť osvetľovacie telesá, výduchy klimatizáciou, sledovacie kamery, požiarne čidlá apod Nad sadrokartónovými podhľady vzniká priestor, ktorý možno využiť pre vedenie elektroinštalácií, vzduchotechniky, rozvodov počítačových sietí, telefónov, zabezpečovacieho zariadenia, protipožiarnych čidiel apod
 • Sadrokartónové boxy - sadrokartónom zakryté priestory zvyčajne slúžiaci k vedeniu inštalácií podobne ako sadrokartónové podhľady, ale umiestnené inde ako pod stropom
 • Sadrokartónové doplnky - rchitektonické dekoratívne a funkčné prvky zo sadrokartónu, dotvárajúci unikátny interiér - oblúky, police, niky apod.
 • Sadrokartónové obklady stien a stropov - systém sadrokartónových dosiek namontovaného priamo alebo prostredníctvom rastri na steny a stropy - kvalitná náhrada vnútorných omietok, vytvára priestor na vedenie inštalácií a zjednotí vzhľad interiérov zo sadrokartónu.
 • Sadrokartónový raster - v budove pevne zakotvená kostra sadrokartónové konštrukcie z kovových profilov alebo drevených hranolov, na ktorej sa montujú sadrokartónové dosky
 • Tmely - zatmelené a prebrúsené spoje sadrokartónových dosiek
 • Montážny materiál - tiahla, spojky, skrutky, vruty a ďalší materiál slúžiaci k pevnému spojeniu jednotlivých dielov sadrokartónové konštrukcie
 • Nátery sadrokartónu - dekoratívne a funkčné nátery sadrokartónových dosiek, dotvárajúce konečný dizajn interiéru. V prípade potreby možno na sadrokartón aplikovať penetračné nátery, protipožiarne nátery alebo protiplesňové nátery, ktoré dodajú sadrokartónu ďalšie potrebné vlastnosti.

 

Sadrokartónové konštrukcie Košice a okolie

Mapa
Sadrokartonárske práce pre mesto Košice a okolné obce pre Vás vykonáva sadrokartonárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Košice


Telefony

 


Interiéry zo sadrokartónu Košice - komplexné dodávky na kľúč

Dodávky interiérů ze sádrokartonu Veľmi žiadanou službou je realizácia sadrokartónových interiérov na kľúč. Odovzdáte nám kľúče od bytu, naši sádrokartonárov uskutočnia prípravu bytu pred montážou (sestěhování a prikrytie nábytku a kobercov, kompletnú realizáciu interiéru zo sadrokartónu podľa priania zákazníka, úplný upratovanie po montážach a maľovanie, odkrytie nábytku, umytie okien, dverí a podlahy od farby). Zákazník potom dostane byt v pôvodnom stave, avšak v novom dispozičnom usporiadaní, vymaľovaný a čistý.  

Nemusíte si už kvôli prestavbe bytu vyberať dovolenku a obliekať montérky - lepšie bude, keď všetky starosti okolo realizácie sadrokartónového interiéri necháte kompletne na nás.

 


Navrhneme Vám cenovú kalkuláciu na sadrokartónové interiéry

 • V kľude a pohodlia Vášho domova posúdite našu ponuku na sadrokartónové interiéry, prípadne ju môžete porovnať s ponukami iných firiem v Košiciach a v Košickom kraji a ak Vám bude plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na vykonanie služby Montáže sadrokartónových interiérov Košice.

 

 


 

Sadrokartónové interiéry Košice - nielen kvalita a dizajn

Na montáže sadrokartónových interiérov používame len kvalitný značkový materiál prevažne značky Rigips, Norgips, Lafarge a Knauf, ktorý je maximálne odolný proti oteru, úderom, tlakom, UV žiareniu a ďalším vplyvom, ktoré na sadrokartónové interiéry pôsobia. 

Naši sádrokartonári sú vyškolení pre správnu montáž všetkých prvkov sadrokartónové konštrukcie, sadrokartónové dosky ukotvujú zásadne na značkový montážny materiál odporúčaný výrobcami sadrokartónových dosiek.

Stavby sádrokartonových interiérů KošiceV rámci montáže sadrokartónových priečok vykonáme aj natiahnutie všetkých projektovaných rozvodov elektriny, vody, plynu, LAN sietí, rozvodov TV antén, telefónov, vzduchotechniky, centrálneho vysávania a ďalších inžinierskych sietí, vrátane zásuviek, konektorov, osvetľovacích telies, armatúr, klimatizačných jednotiek a ovládacích prvkov.

Nátery sadrokartónových interiérov vykonávame špeciálnymi farbami na sadrokartón, ktoré majú zaručenú dlhú životnosť a vzduchopropustnost. Cieľom náteru sadrokartónu nie je len dodať sadrokartónové konštrukcie príjemný a reprezentatívny vzhľad interiéru. Správne zvolené farby chráni sadrokartón, spoje a montážne prvky sadrokartónové konštrukcie pred predčasnou oxidáciou, navlhnutím a následnému rozrušovanie konštrukcií, pred deštruktívne činnosťou hmyzu, chemickým pôsobením vydechovaných par, agresívnymi priemyselnými výpary, oterom a ďalšími vplyvmi. Nátery sadrokartónových interiérov teda vo významnej miere predlžujú životnosť sadrokartónové konštrukcie, šetrí náklady majiteľov stavieb vynakladané na opravy sadrokartónových interiérov aj na časté maľovanie interiérov a celkovo zhodnocujú stavbu aj po stránke jej trhovej ceny. Naši natierači Košice po konzultácii s Vami zvolí nátery sadrokartónu najlepšie vyhovujúci Vašim zámerom, či už preferujete konkrétne farby , cenové úspory natieračské práce alebo dlhú životnosť náterov.


  

 Čo zahŕňa služba Sadrokartónové interiéry Košice

 Co obnáší služba Sádrokartonové interiéry Košice

 1. Prijatie dopytu na sadrokartónové interiéry zadanej zákazníkom
 2. Prehliadku objektu u zákazníka
 3. Ponuku jednej alebo viacerých variantov zhotovenie sadrokartónových interiérov vrátane cenových návrhov
 4. Konzultácie ponúkaných alternatív so zákazníkom
 5. Uzatvorenie zmluvy o dielo na vybranú variantu sadrokartónových interiérov
 6. Prípravu a zabezpečenie objektu a okolie na vykonanie sadrokartónových priečok
 7. Výrobu a zostavenie sadrokartónových konštrukcií
 8. Nátery sadrokartónových interiérov zákazníkom schválenými farbami
 9. Kolaudáciu sadrokartónových interiérov a náterov za prítomnosti zákazníka
 10. Upratovanie objektu a okolie a uvedenie do pôvodného stavu
 11. Postúpenie objektu s dokončenými sadrokartóny zákazníkovi

 


 

dispečink-sádrokarton KošiceDispečing sadrokartóny - sadrokartónové interiéry Košice 

Dispečing sádrokartonárskych služieb- požiadavky na montáže sadrokartónových interiérov a ďalšie sadrokartonárske služby v Košiciach a v Košickom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem pounuku na....

 • sadrokartón
 • maľovanie
 • nátery
 • iný dopytz na naše služby

telefón sadrokartón Košice

poptávka sádrokartonové interiéry Košice

  Pre dopyty na sadrokartonárske služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim sádrokartonářům všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dotaz. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.

 


 

Prevádzková doba sádrokartonářství - montáže sadrokartónových interiérov Košice

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe: 

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty formulármi nám môžete 24 hodín 7 dní v týždni


 

 

Pobočky Sadrokartóny Košice vo väčších mestách Košického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme sadrokartonárstvá aj vo všetkých väčších mestách Košického kraja

 

Sadrokartóny Košice Centrálny dispečing Sadrokartóny Košice pre Košiceský kraj
   
Sadrokartóny Trebišov Sadrokartón a natierači v okoliu Trebišova (Sadrokartóny Trebišov)
Sadrokartóny Rožňava  Montáže sadrokartónov v okoliu mesta Rožňava (Sadrokartóny Rožňava)
Sadrokartóny Michalovce Sadrokartonárske služby pod Tatrami (Sadrokartóny Michalovce)
Sadrokartóny Spišská Nová Ves Sadrokartónové interiéry na Spiši (Sadrokartóny Spišská Nová Ves)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi sadrokartonármi - Košický kraj
Košice Košice, Trebišov, Rožňava, Michalovce, Spišská Nová Ves, Krompachy, Moldava nad Bodvou, Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Sobrance, Sečovce, Čierna nad Tisou, Gelnica