Bydlíte, pracujete v v Ostravě v Moravskoslezském kraji a uvažujete o změně dispozic bytu nebo pracoviště ? Potřebujete za pár dní vystavět kompletní interiéry kanceláří anebo přestavět zakoupenou halu na firmu s mnoha pracovišti ? Anebo máte jen křivé stěny a nechcete prášit a špinit interiér při obnově omítek ? Pak je Vaší nejlepší volbou sádrokarton. Naše stavební divize Sádrokarton Ostrava promění Vaše představy ve skutečnost za dobu, kdy jiní teprve začínají míchat maltu …

  Sádrokarton Ostrava | Montáže sádrokartonových konstrukcí Ostrava

Provádíme sádrokartonářské prácemontáže sádrokartonových konstrukcí a nabízíme komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb v regionu Ostrava a Moravskoslezský kraj.

Sádrokartonové interiéry - sádrokarton Ostrava

Sádrokartonové konstrukce Ostrava a okolí

Mapa

Sádrokartonářské práce pro město Ostrava a okolní obce pro Vás zajišťuje sádrokartonářství

David Stibor

Administativní sídlo:
Bajkalská 1255/6, Ostrava, Poruba
IČ: 61948802


Provozovna: Ostrava


Telefony

Navrhneme Vám termín a kalkulaci sádrokartonářských  prací

  • V klidu a pohodlí domova posoudíte naši nabídku, případně si ji můžete srovnat s nabídkou konkurence. Bude-li Vám naše nabídka plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na sádrokartonářské práce.
  • V dohodnutém termínu přijedeme a kvalitně namontujeme sádrokartonové konstrukce, případně provedeme další dohodnuté práce.


 Montáže sádrokartonu Ostrava – kvalita a rychlost výstavby

Sádrokarton Ostrava

Sádrokarton je stavebním materiálem dnešní doby s mnoha vynikajícími vlastnostmi. Je výrobně a materiálově jednoduchý, a tedy cenově atraktivní. Dobře se přenáší, řeže, tvaruje, při aplikaci ve formě podhledů, sádrokartonových příček a obkladů rychle přibývá zastavěná plocha.

Rekonstrukce velké haly na oddělení s mnoha pracovišti či byty tzv. suchou cestou je záležitostí řádově dní až týdnů včetně natažení inženýrských sítí. Navíc bez přílišného stavebního ruchu a těžkých stavebních strojů, což by při výstavbě klasickými stavebními metodami nebylo možné a často ani příliš ekonomické. Se sádrokartonem vše zvládneme rychleji, levněji a ve vysoké kvalitě.

Naši montéři ze stavební divize Sádrokarton Ostrava mají za sebou stovky hotových projektů, v nichž hrají sádrokarton, sádrokartonové příčky, podhledy či obklady stěn sádrokartonem významnou roli. Nabízíme návrhy a montáže sádrokartonových konstrukcí a interiérů včetně souvisejících prací, jako je zajištění inženýrských sítí (rozvody elektřiny, vody, odpadů, strukturované kabeláže) a vymalování hotových interiérů našimi malíři a natěrači.

Nabídka dalších služeb Sádrokarton Ostrava

Sádrokartonové montáže a barvy


dispečink-sádrokarton OstravaDispečink – sádrokarton Ostrava

Dispečink sádrokartonářských služeb – požadavky na dodávky sádrokartonových konstrukcí a souvisejících malířských prací v v Ostravě a v Moravskoslezském kraji .

TÉMA DOTAZU VOLEJTE PIŠTE

  Chci nabídku na …

  • malování pokojů
  • nátěry
  • sádrokarton
  • jiný dotaz na naše služby

telefon sádrokarton Ostrava

poptávka sádrokartonOstrava

Pro dotazy na sádrokartonářské služby využívejte prosím přednostně poptávkový formulář . Poskytnete takto našim sádrokartonářům všechny potřebné informace, ušetříte čas a urychlíte tím zpracování nabídky či odpovědi na Váš dotaz . Všechny dotazy zaslané tímto dotazníkem systematicky vyřizujeme do 24 hodin, obvykle ale do půl hodiny od odeslání poptávky.


Provozní doba – Sádrokartonářské práce Ostrava

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Úterý 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Středa 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Čtvrtek 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Pátek 7.30 – 12:00 12.30 – 16.00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Posílat dotazy dotazníky nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnuPobočky Sádrokartony Ostrava ve větších městech Moravskoslezského kraje

Pro obsluhu zákazníků mimo krajské město Ostrava provozujeme sádrokartonové montáže i ve všech větších městech Moravskoslezského kraje :

Sádrokarton Ostrava Centrální dispečink sádrokartonové montáže Ostrava pro Moravskoslezský kraj
Sádrokarton Opava Sádrokartonářské služby pro zákazníky na Opavsku  (Sádrokartony Opava)
Sádrokarton Frýdek-Místek Interiéry ze sádrokartonu na Frýdecko-Místecku (Sádrokartony Frýdek-Místek)
Sádrokarton Karviná Sádrokartonové interiéry v Karviné a na Karvinsku (Sádrokartony Karviná)
Sádrokarton Třinec Montáže sádrokartonu a sádrokartonové konstrukce na Třinecku (Sádrokartony Třinec)
Sádrokarton Bohumín Sádrokartonové interiéry v Bohumíně (Sádrokartony Bohumín)
Sádrokarton Český Těšín Sádrokartonářské práce na Těšínsku (Sádrokartony Český Těšín)
Sádrokarton Bruntál Sádrokarton v Bruntále a na Bruntálsku (Sádrokartony Bruntál)
Sádrokarton Orlová Montáže sádrokartonu a sádrokartonové konstrukce v Orlové (Sádrokartony Orlová)
Sádrokarton Nový Jičín Sádrokarton na Novojičínsku (Sádrokartony Nový Jičín)
Sádrokarton Krnov Sádrokartonářské práce na Krnovsku a Osoblažsku (Sádrokartony Krnov)
Sádrokarton Kopřivnice Sádrokarton a malby Kopřivnice a Příbor (Sádrokartony Kopřivnice)
Sádrokarton Havířov Montáže sádrokartonu a sádrokartonové konstrukce Havířov (Sádrokartony Havířov)
Sádrokarton Rýmařov Sádrokartonářské služby v okolí Rýmařova (Sádrokartony Rýmařov)
Sádrokarton Vítkov Sádrokartonové interiéry na Vítkovsku (Sádrokartony Vítkov)
Sádrokarton Hlučín Sádrokartonářské práce na Hlučínsku (Sádrokartony Hlučín)
Sádrokarton Kravaře Interiéry ze sádrokartonu a sádrokartonové konstrukce v Kravařích (Sádrokartony Kravaře)
Sádrokarton Odry Sádrokartonové interiéry v Odrách a okolí (Sádrokartony Odry)
Sádrokarton Frenštát pod Radhoštěm Sádrokarton na Frenštátsku (Sádrokartony Frenštát pod Radhoštěm)
Sádrokarton Frýdlant nad Ostravicí Sádrokarton na Frýdlantsku (Sádrokartony Frýdlant nad Ostravicí)
Sádrokarton Jablunkov Sádrokartonářské služby na Jablunkovsku (Sádrokartony Jablunkov)
Sádrokarton Bílovec Montáže sádrokartonu a sádrokartonové konstrukce v Bílovci (Sádrokartony Bílovec)
 
Dispečink Oblast obsluhovaná našimi sádrokartonáři – Moravskoslezský kraj
Ostrava Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Hlučín, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Nový Jičín, Bílovec, Vítkov, Hradec nad Moravicí, Bruntál, Krnov, Opava, Orlová, Rýmařov, Vítkov, Budišov nad Budišovkou, Město Albrechtice, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Odry, Frýdlant nad Ostravicí, Příbor, Čeladná, Studénka, Kopřivnice, Klimkovice, Horní Benešov, Dolní Benešov, Vratimov, Vrbno pod Pradědem, Osoblaha, Kravaře

 Přehled sádrokartonářských služeb pro oblast Ostrava a Moravskoslezský kraj

Sádrokartonářské práce Ostrava Sádrokartony a sádrokartonářské práce všeho druhu v oblasti Ostrava a Moravskoslezský kraj
Sádrokartonové příčky Ostrava Montáže sádrokartonových příček, opravy sádrokartonových příček, sádrokartonové příčky jako základ interiérů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji
Sádrokartonové podhledy Ostrava Stropy ze sádrokartonu a sádrokartonové podhledy včetně natažení inženýrských sítí a vzduchotechniky v oblasti Ostravy a Moravskoslezského kraje
Sádrokartonové konstrukce Ostrava Montáže sádrokartonových konstrukcí, speciální sádrokartonové konstrukce, opravy sádrokartonových konstrukcí Ostrava a Moravskoslezský kraj
Protipožární sádrokarton Ostrava Speciální sádrokartonové konstrukce se zvýšenou odolností proti požáru – protipožární sádrokarton jako účinná ochrana staveb a konstrukcí v Ostravě a v Moravskoslezském kraji
Impregnovaný sádrokarton Ostrava Realizujeme rekonstrukce bytových jader v bytech. Impregnovaný sádrokarton je moderním materiálem určeným pro vlhké prostory a rekonstrukce bytových jader.
Sádrokartonové interiéry Ostrava Komplexní realizace interiérů v sádrokartonu – sádrokartonové interiéry na klíč i rekonstrukce stávajících interiérů v regionu Ostrava a Moravskoslezský kraj
Nátěry sádrokartonu Ostrava Nátěry veškerých sádrokartonových konstrukcí, nátěry sádrokartonových příček, nátěry sádrokartonových interiérů, malování sádrokartonu v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Další služby Ekomplex v naší nabídce řemeslných prací

Malířské práce Ostrava Malířství Ostrava nabízí malířské služby : Malování pokojů Ostrava, malování kanceláří, nebytových prostor, škol, institucí, obchodů, nemocnic. Malování interiérů Ostrava a další malířské práce profesionálně provedou naši malíři pokojů Ostrava kdekoli v Moravskoslezském kraji a v Ostravě.
Natěračské práce Ostrava Natěračství Ostrava poskytuje veškeré natěračské práce – nátěry fasád Ostrava – fasádní nátěry staveb, nátěry střech Ostrava – ochranné nátěry střech, nátěry ocelových konstrukcí Ostrava – natírání ocelových hal a staveb, nátěry průmyslových podlah Ostrava – sognální a ochranné nátěry podlah, protipožární nátěry Ostrava – nátěry pro zvýšení požární odolnosti budov, nátěry betonových staveb Ostrava a nátěry Ostrava dalších konstrukcí a budov.
Podlahářství Ostrava Naše divize Podlahy Ostrava nabízí podlahy službu pokládání podlah Ostrava pro všechny druhy podlah : Pokládky dřevěných podlah Ostrava – pokládání dřevěných podlah a parket, Pokládky laminátových podlah Ostrava – pokládání podlah z laminátu, Pokládky korkových podlah Ostrava – pokládání podlah z korkových dílců, Pokládky vinylových podlah – pokládání podlah z PVC, Pokládky linolea Ostrava – lepení linolea, Pokládky bambusových podlah Ostrava – podlahy z bambusu.
Plovoucí podlahy Ostrava Specializovaná divize orientovaná na službu Pokládky plovoucích podlah Ostrava – pokládka dřevěných plovoucích podlah, laminátových plovoucích podlah i korkových plovoucích podlah v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Pokládámě plovoucí podlahy prověřených světových výrobců.
Instalatéři Ostrava Náš specialista instalatér Ostrava nabízí instalatérské práce z oboru voda – topení – plyn. Vodoinstalace Ostrava  , plynoinstalace Ostrava, topení Ostrava – instalatérství Ostrava pro oblast Moravskoslezského kraje.
Vodaři Ostrava Vodoinstalace a kanalizace – projektování, montáže, opravy, rekonstrukce, čištění kanalizací, havarijní služba voda Ostrava pro oblast Ostrava a Moravskoslezský kraj.
Plynaři Ostrava Plynoinstalace, rozvody plynu, plynové kotle, plynové spotřebiče – projektování, montáže, opravy, servis, rekonstrukce v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Havarijní služba plyn Ostrava.
Topenáři Ostrava Rozvody tepla, systémy vytápění budov – projektování, montáže, servis, rekonstrukce, havarijní služba vytápění Ostrava pro město Ostrava a Moravskoslezský kraj. Podporujeme ekologické způsoby vytápění a nabízíme služby Tepelná čerpadla Ostrava – vytápění domů tepelným čerpadlem, Podlahové vytápění Ostrava – sálavé topení podlahou, Solární vytápění Ostrava – topení energií Slunce, Teplovzdušné vytápění Ostrava – teplovzdušné systémy s rekuperací vzduchu.
Elektrorevize Ostrava Revize elektrozařízení v Ostravě a v Moravskoslezském kraji – revizní technik elektro Ostrava, revize elektrospotřebičů Ostrava, revize elektroinstalací Ostrava, revize elektrorozvaděčů Ostrava, revize hromosvodů Ostrava a revize dalších elektrických zařízení v Ostravě a okolí.
Plynrevize Ostrava Revize a kontroly plynových zařízení v Ostravě a v Moravskoslezském kraji : Revize plynových spotřebičů Ostrava – revize plynových sporáků, trub, domovních plynovodů. Revize plynových kotlů Ostrava – kontroly a revize plynových topidel v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.
Krby Ostrava  Dodáváme a stavíme krby všech druhů. Poskytujeme v Ostravě služby : krbové vložky Ostrava, Krby s výměníkem Ostrava, Teplovzdušné krby Ostrava, Teplovodní krby Ostrava, Kachlové krby Ostrava, Zahradní krby Ostrava a další krbařské práce v Moravskoslezském kraji.
Kamna Ostrava  Dodáváme a stavíme kamna stavěná i kusová mnoha výrobců. Nabízíme v Ostravě služby : Krbová kamna Ostrava, Kamna s výměníkem Ostrava, Teplovzdušná kamna Ostrava, Teplovodní kamna Ostrava, Kachlová kamna Ostrava, Akumulační kamna Ostrava, Litinová kamna Ostrava a další kamnářské práce v Moravskoslezském kraji.