Sádrokartonový nábytek je využíván v mnohých moderních bytech pro svoji praktičnost, nízkou cenu a designovou jednotnost s ostatními částmi sádrokartonových interiérů. Při troše šikovnosti z něj můžeme vykouzlit praktické, atraktivní a hlavně jedinečné kusy nábytku. Oblíbené jsou hladké i ostré linie, které vašemu interiéru propůjčí střídmost a originalitu. 

Sádrokartonový nábytek – stylová čistota interiéru

Sádrokartonový nábytek

Výrazným znakem moderního bydlení je jednoduchost, účelnost a geometrická čistota prostoru. Nábytek z místností nahrazují účelné věci. Mizí těžkopádné skříně a jsou nahrazeny šatnou či vestavěnými skříněmi. Skříňky a kuchyňské linky jsou zabudovány do stěn, aby nevyčnívaly do prostoru.

Právě k tomuto účelu je sádrokarton vhodným konstrukčním materiálem, neboť se nejen dobře tvaruje a přizpůsobuje našim představám, ale nábytek ze sádrokartonu zachovává stylovou čistotu s ohledem na stěny a stropy vyrobené z téhož materiálu.

Sádrokartony se osvědčily při rekonstrukcích bytů, kdy potřebujeme skrýt nejrůznější nepravidelnosti. Do výklenků a nik umístíme nejrůznější police či úložné systémy, které buď necháváme viditelné, anebo je překryjeme dvířky či posuvnými skleněnými stěnami.  Do otvorů vytvořených na míru se efektně schovají chladničky, mikrovlné trouby, televizory, zásuvky na prádlo či kosmetické skříňky.

Nábytek ze sádrokartonuVhodně zvolené osvětlení pomůže k vyzdvižení jedinečnosti sádrokartonového nábytku.

Výsledný celek pak působí dojmem stylově sladěného interiéru, podobně jako je tomu u interiérů vystavěných na míru klasickými metodami pomocí tvárnic a cihel.

Sádrokarton je oblíben rovněž pro nezbytné a praktické předstěnové systémy sanitární keramiky a nejen z těchto důvodu je hojně využíván také v koupelnách.

Vyrábíme sádrokartonový nábytek na míru

Součástí služeb, které poskytují naši sádrokatonáři je také i výroba sádrokartonového nábytku. Navrhněte si nábytek dle svých představ, případně využíjte našich návrhů a výrobu přenechejte nám.

Nabízíme

  • Komplexní dodávky sádrokartonových interiérů včetně návrhů sádrokartonového nábytku
  • Subdodávky sádrokartonového nábytku a konstrukcí pro stavební projekty jiných dodavatelů
  • Zakomponování nábytku ze sádrokartonu do již hotových interiérů

Navrhneme Vám termín a kalkulaci sádrokartonářských  prací

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku na výrobu sádrokartonového nábytku, případně ji můžete porovnat s nabídkami jiných firem a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na provedení služby Nábytek ze sádrokartonu.

Sádrokartonový nábytek zhotovíme kdekoli v ČR a SR

Další služby související s výrobou a instalací sádrokartonového nábytku