Všestranné použití sádrokartonu se neomezuje jen na obytné místnosti, ale speciální impregnovaný sádrokarton lze s výhodou použít na vybudování vlhkých prostor, jako jsou bytová jádra, koupelny, toalety nebo kuchyně. Jednoduše všude tam, kde jsou prostory se zvýšenou náročností na vlhkost.

Montujeme impregnovaný sádrokarton a voděodolné sádrokartonové konstrukce

Impregnovaný sádrokarton, značkových výrobců Norgips a Rigips využíváme pro komplexní dodávky voděodolných sádrokartonových konstrukcí

impregnovaný sádrokarton

  • rekonstrukce bytových jader
  • rekonstrukce koupelen
  • rekonstrukce toalet
  • budování nových bytových jader, toalet a koupelen

Co je to impregnovaný sádrokarton

Pro montáže vlhkých interiérů používáme speciální sádrokarton zelené barvy RBI, impregnovaný proti nasákavosti vody. Sádrokarton je z vnější strany opatřen impregnační vrstvou, která zamezuje styku s vodou a možnému poškození sádrokartonu vlhkostí.

Doprovodnými vlastnostmi impregnovaného sádrokartonu jsou jeho nehořlavost a pevnost. Proto můžeme na impregnovaný sádrokarton kotvit další sanitární prvky jako jsou umývadla, toaletní skříňky, koupelnový nábytek, různé regály či kuchyňské linky a rovněž prostor za sádrokartonem využíváme k bezpečnému rozvodu elektroinstalací, vody a odpadů.

Ve vlhkých prostorách dochází často ke vzniku plísní, proto na bytová jádra a rekonstruované koupelny z impregnovaného sádrokartonu aplikujeme kvalitní protiplísňové nátěry, zabraňující vzniku a šíření plísní.

Impregnovaný sádrokarton a jeho využití

V kombinaci s porobetonovými a obkladovými stavebními materiály lze s jeho pomocí rychle, kvalitně, čistě a levně vystavět skvěle vyhlížející a plně funkční bytová jádra, o několik tříd překonávající jejich umakartové předchůdce. Díky tvárnosti impregnovaného sádrokartonu lze s jeho pomocí vystavět velmi členitá bytová jádra, koupelny a toalety, s mnoha tvarově náročnými stavebními prvky, jako jsou police, niky, skříňky nebo oddělovací příčky.

Impregnovaný sádrokarton používáme i u větších investičních akcí, jako jsou například rekonstrukce městských bazénů a koupališť, převlékáren a sprch v průmyslových podnicích a všude tam, kde se počítá se zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Impregnovaný sádrokarton a jeho použití

Impregnovaný sádrokarton je skvělým materiálem pro rekonstrukce bytových jader

Nejčastější prací naších sádrokartonářů jsou rekonstrukce bytových jader, koupelen a toalet, kdy původní umakartová bytová jádra zcela vybouráme a nahradíme je zcela nově vybudovaným bytovým jádrem, jehož základním stavebním materiálem je právě impregnovaný sádrokarton.

Nové bytové jádro ze sádrokartonu může být funčkní a prostorovou kopií jádra původního. Nejčastěji se ale naši zákazníci nechají přesvědčit k úplnému přebudování současných dispozic bytového jádra a vystavění moderní koupelny a sociálního zařízení se vzhledem, který znají z časopisů a televizních pořadů o moderním bydlení. Vybudování moderního bytového jádra z impregnovaného sádrokartonu není o moc dražší než vybudování kopie jádra původního, ale zákazník tímto získá mnohem vyšší kvalitu bydlení, dlouhodobý pocit uspokojení a navíc tímto významně zvýší tržní hodnotu svého bytu – často hodnota bytu významně převýší výši investice do rekonstrukce bytového jádra.

Navrhneme Vám termín a kalkulaci na dodání impregnované sádrokartonové konstrukce

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku na impregnované sádrokartonové konstrukce, případně ji můžete porovnat s nabídkami jiných firem a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na provedení služby Montáže impregnovaných sádrokartonových konstrukcí.

Impregnovaný sádrokarton a konstrukce dodáváme v celé České a Slovenské republice

Impregnovaný sádrokarton Praha Impregnované sádrokartonové konstrukce v Praze a Středočeském kraji
Impregnovaný sádrokarton Brno Impregnované sádrokartonové konstrukce v Brně a Jihomoravském kraji
Impregnovaný sádrokarton Ostrava Impregnované sádrokartonové konstrukce Ostrava a Moravskoslezský kraj
Impregnovaný sádrokarton Plzeň Impregnované sádrokartonové konstrukce Plzeň a Plzeňský kraj
Impregnovaný sádrokarton Olomouc Impregnované sádrokartonové konstrukce Olomouc a Olomoucký kraj
Impregnovaný sádrokarton Liberec Impregnované sádrokartonové konstrukce  Liberec a Liberecký kraj
Impregnovaný sádrokarton Ústí nad Labem Impregnované sádrokartonové konstrukce Ústecký kraj a severní Čechy
Impregnovaný sádrokarton Karlovy Vary Impregnované sádrokartonové konstrukce Karlovy Vary a západ Čech
Impregnovaný sádrokarton Hradec Králové Impregnované sádrokartonové konstrukce Hradec Králové a východní Čechy
Impregnovaný sádrokarton Pardubice Impregnované sádrokartonové konstrukce Pardubice a Pardubicko
Impregnovaný sádrokarton České Budějovice Impregnované sádrokartonové konstrukce České Budějovice a jižní Čechy
Impregnovaný sádrokarton Jihlava Impregnované sádrokartonové konstrukce Jihlava a kraj Vysočina
Impregnovaný sádrokarton Zlín Impregnované sádrokartonové konstrukce Zlín a Zlínský kraj