Sádrokarton EKOMPLEX

Sadrokartón Žilina | Sadrokartonárske práceKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Sadrokartonári Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

 Bývate, pracujete v Žiline alebo v Žilinskom kraji a uvažujete o zmene dispozícií bytu alebo pracoviska ? Potrebujete za pár dní vystavať kompletné interiéry kancelárií alebo prestavať zakúpenú halu na firmu s mnohými pracoviskami ? Alebo máte len krivé steny a nechcete prášiť a špiniť interiér pri obnove omietok ? Potom je Vašou najlepšou voľbou sadrokartón.. Naša stavebná divízia Sadrokartón Žilina premení Vaše predstavy vo skutečnosť za obdobie, keď iní iba začínajú miešať maltu ...

 

Sadrokartón Žilina | Montáže sadrokartónových konštrukcií Žilina

Vykonávame sadrokartonárske prácemontáže sadrokartónových konštrukcií a ponúkame komplexné realizácie sadrokartónových interiérov a vstavieb v regióne Žilina a Žilinský kraj.

Sadrokartónové interiéry - sadrokartón Žilina

 

Sadrokartónové konštrukcie Žilina a okolie

Mapa
Sadrokartonárske práce pre mesto Žilina a okolné obce pre Vás vykonáva sadrokartonárstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Žilina


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu sadrokartonárskych prác

  • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak bude Vám naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na sadrokartonárske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne namontujeme sadrokartónové konštrukcie, prípadne prevedieme ďalšie dohodnuté práce.

 

 

  


 

 Montáže sadrokartónu Žilina - kvalita a rýchlosť výstavby

 Sadrokartón Žilina Sadrokartón je stavebným materiálom dnešnej doby s mnohými vynikajúcimi vlastnosťami. Je výrobne a materiálovo jednoduchý, a teda cenovo atraktívny. Dobre sa prenáša, reže, tvaruje, pri aplikácii vo forme podhľadov, sadrokartónových priečok a obkladov rýchlo pribúda zastavaná plocha.

Rekonštrukcie veľkej haly na oddelení s mnohými pracoviskami či bytov tzv. suchou cestou je záležitosťou rádovo dní až týždňov vrátane natiahnutí inžinierskych sietí. Navyše bez prílišného stavebného ruchu a ťažkých stavebných strojov, čo by pri výstavbe klasickými stavebnými metódami nebolo možné a často ani príliš ekonomické. So sadrokartónom všetko zvládneme rýchlejšie, lacnejšie a vo vysokej kvalite.

Naši montéri zo stavebnej divízie Sadrokartón Žilina majú za sebou stovky hotových projektov, v ktorých hrajú sadrokartón, sadrokartónové priečky, podhľady alebo obklady stien sadrokartónom významnú úlohu. Ponúkame návrhy a montáže sadrokartónových konštrukcií a interiérov vrátane súvisiacich prác, ako je zabezpečenie inžinierskych sietí (rozvody elektriny, vody, odpadov, štruktúrovanej kabeláže) a vymaľovanie hotových interiérov našimi odborníkmi, ktorými sú maliari a natierači.

   

Ponuka ďalších služieb Sadrokartón Žilina

Sadrokartónové montáže a farvy

 


 

dispečink-sadrokartón ŽilinaDispečing - sadrokartonárske práce Žilina

 

Dispečing sadrokartonárskych služieb – požiadavky na dodávky sadrokartónových konštrukcií a súvisiacich maliarskych prác v Žiline a Žilinskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón sadrokartón Žilina

dopyt sadrokartón Žilina

  Pre otázky na sadrokartónarské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim sadrokartónarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dotaz. Všetky otázky zaslané týmto dotazníkom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty cez formuláre nám môžete 24 hodín 7 dní v týždniPobočky Sadrokartóny Žilina vo väčších mestách Žilinského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme sadrokartonárstvá aj vo všetkých väčších mestách Žilinského kraja

 

Sadrokartón Žilina Centrálny dispečing Sadrokartóny Žilina pre Žilinský kraj
   
Sadrokartón Čadca Sadrokartón a natierači v okoliu Čadce (Sadrokartóny Čadca)
Sadrokartón Martin  Montáže sadrokartónov v okoliu mesta Martin (Sadrokartóny Martin)
Sadrokartón Námestovo Sadrokartonárske služby na hornej Orave (Sadrokartóny Námestovo)
Sadrokartón Dolný Kubín Sadrokartónové interiéry na dolnej Orave (Sadrokartóny Dolný Kubín)
Sadrokartón Ružomberok Sadrokartonárske práce v okoliu Ružomberoku (Sadrokartóny Ružomberok)
Sadrokartón Liptovský Mikuláš Sadrokartónové interiéry na Liptove (Sadrokartóny Liptovský Mikuláš)
Sadrokartón Liptovský Hrádok Sadrokartón a interiéry pod Tatrami (Sadrokartóny Liptovský Hrádok)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi sadrokartonármi - Žilinský kraj
Žilina Žilina, Čadca, Martin, Námestovo, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Klokočov, Turzovka, Bytča, Rajec, Oščadnica, Kysucké Nové Mesto, Krásno nad Kysucou, Terchová, Kraľovany, Zákamenné, Tvrdošín, Trstená

 

 

 

 Prehľad sadrokartónárskych služieb pre oblasť Žilina a Žilinský kraj 

 

Sadrokartonárske práce Žilina Sadrokartóny a sadrokartonárske práce všetkých druhov v oblasti Žilina a Žilinský kraj
Sádrokartonové priečky Žilina Montáže sadrokartónových priečok, opravy sadrokartónových priečok, sadrokartónové priečky ako základ interiérov v Žiline a v Žilinskom kraji
Sádrokartonové podhľady Žilina Stropy zo sadrokartónu a sadrokartónové podhledy vrátane natiahnutie inžinierskych sietí a vzduchotechniky v oblasti Žiliny a Žilinského kraja
Sádrokartonové konštrukcie Žilina Montáž sadrokartónových konštrukcií, špeciálne sadrokartónové konštrukcie, opravy sadrokartónových konštrukcií Žilina a Žilinský kraj
Protipožárný sadrokartón Žilina Špeciálne sadrokartónové konštrukcie so zvýšenou odolnosťou proti požiaru - protipožiarne sadrokartóny ako účinná ochrana stavieb a konštrukcií v Žiline a v Žilinskom kraji
Impregnovaný sadrokartón Žilina Realizujeme rekonštrukcie bytových jadier v bytech. Impregnovaný sadrokartón je moderným materiálom určeným pre vlhké priestory a rekonštrukcie bytových jadier.
Sádrokartonové interiéry Žilina Komplexné realizácie interiérov v sadrokartónu - sadrokartónové interiéry na kľúč aj rekonštrukcie existujúcich interiérov v regióne Žilina a Žilinský kraj
Nátery sadrokartónu Žilina Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Žiline a v Žilinskom kraji.

 

 

Ďalšie služby EKOMPLEX v našej ponuke remeselných prác

  

Maliarske práce Žilina Maliarstvo Žilina ponúka maliarske služby : Maľovanie izieb Žilina, maľovanie kancelárií, nebytových priestorov, škôl, inštitúcií, obchodov, nemocníc. Maľovanie interiérov Žilina a ďalšie maliarske práce profesionálne vykonajú naši maliari izieb Žilina kdekoľvek v Žilinskom kraji a v Žiline.
Natěračské práce Žilina Natieračstvo Žilina poskytuje všetky natieračské práce - nátery fasád Žilina - fasádne nátery stavieb, nátery striech Žilina - ochranné nátery striech, nátery oceľových konštrukcií Žilina - natieranie oceľových hál a stavieb, nátery priemyselných podláh Žilina - signálne a ochranné nátery podláh, protipožiarne nátery Žilina - nátery pre zvýšenie požiarnej odolnosti budov, nátery betónových stavieb Žilina a nátery Žilina ďalších konštrukcií a budov.
Podlahárstvo Žilina Naše divize Podlahy Žilina ponúka službu pokladanie podláh Žilina pre všetky druhy podláh : Pokladanie drevených podláh Žilina - pokládání drevených podláh a parkiet, Pokladanie laminátových podláh Žilina - pokladanie podláh z laminátu, Pokladanie korkových podláh Žilina - pokladanie podláh z korkových dielcov, Pokladanie vinylových podláh - pokladanie podláh z PVC, Pokladanie linolea Žilina - lepenie linolea, Pokladanie bambusových podláh Žilina - podlahy z bambusu.
Plávajúce podlahy Žilina Špecializovaná divízia orientovaná na službu Pokladanie plávajúcich podláh Žilina - pokladanie drevených plávajúcich podláh, laminátových plávajúcich podláh i korkových plávajúcich podláh v Žiline a v Žilinskom kraji. Pokladáme plávajúce podlahy preverených svetových výrobcov.