Sádrokartonové interiéry, to nejsou jen řemeslníci a bílé stěny. Každé montáži předchází důkladný rozbor potřeb zákazníka, posouzení dispozic stavebního prostoru, a pak především návrhy sádrokartonových interiérů. Návrh schválený zákazníkem  je potřeba proměnit v podrobný projekt sádrokartonových konstrukcí a vytvoření potřebné projektové dokumentace, postupů práce a stavebních výkresů. Teprve poté nastupuje montážní skupina, která původní představy zákazníka promění řemeslnou zručností ve skutečnost.

 Projekty sádrokartonových interiérů a konstrukcí

Navrhujeme a realizujeme kompletní projekty sádrokartonových interiérů a návrhy konstrukcí ze sádrokartonu od původního náčrtu, přes konzultace a výběr z více variant návrhů zákazníkem, až po konečnou montáž interiérů ze sádrokartonu.

Projekt interiéru ze sádrokartonu

 

Projekt interiéru ze sádrokartonu obsahuje

  1. přípravné práce – vyklizení montážního prostoru, napojení na stávající inženýrské sítě, příprava materiálu
  2. montáže nosných konstrukcí pro sádrokartonové desky – rastrů
  3. rozvody inženýrských sítí (zásuvky, vypínače, osvětlení, telefonní a LAN přípojky, TV antény, vodovod, vzduchotechnika, klimatizace apod.)
  4. montáže sádrokartonových desek na nosné konstrukce
  5. spárování, tmelení, broušení spár mezi sádrokartonovými deskami
  6. malířské práce a nátěry sádrokartonu, případně dle dohody se zákazníkem pokládka podlah či pokládka koberců do hotových interiérů
  7. montáž  zásuvek, vypínačů, osvětlovacích těles, dveřních a okenních rámů, vzduchových a vodovodních armatur
  8. dokončovací práce a úklid

Na základě zákazníkem schváleného projektu poté probíhá vlastní montáž sádrokartonových konstrukcí a související sádrokartonářské práce v souladu s naplánovaným harmonogramem.

Práce sádrokartonářů jsou ukončeny kolaudací hotového interiéru za přítomnosti zákazníka.

 

 Navrhneme Vám termín a kalkulaci na zpracování projektu interiérů ze sádrokartonu 

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku na projekt sádrokartonové konstrukce, případně ji můžete porovnat s nabídkami jiných firem a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na provedení služby Projekty sádrokartonu.

 

 

 

 

 

Projekty sádrokartonových konstrukcí zpracujeme kdekoli v ČR a SR

Další služby související s projektováním interiérů a konstrukcí ze sádrokartonu