Díky flexibilitě sádrokartonu z něj lze vykouzlit různé interiérové doplňky a prvky, které přispějí k příjemnému vzhledu vašeho domova či kanceláře. Na rozdíl od doplňků z jiných materiálů se sádrokartonové prvky stávají součástí stěn a stropů, čímž dodávají interiéru dojem kompaktnosti.

Vymodelujeme Vám dokonalý interiér ze sádrokartonu

Pojem sádrokarton byl dříve chápán jako levná náhrada náhražka dřeva při dělení zděných interiérů na místnosti. V současnosti je však sádrokarton díky moderním výrobním a montážním technologiím jedničkou na trhu materiálů pro suchou a rychlou výstavbu, a to nejen pro úspory nákladů, ale také pro jeho využitelnost ve vytváření i složitých interiérových konstrukcí.

Interiér se sádrokartonovými doplňky

Využití sádrokartonových desek může být všestranné a mnohdy s neočekávaným výsledkem. Doménou sádrokartonu jsou nejen sádrokartonové příčky, stropní obklady, sádrokartonové podhledy, ale i police, policové systémy, podia, výklenky, přepažení, niky či nenákladné vestavěné skříně s posuvnými systémem a další sádrokartonový nábytek. Interiérové doplňky a prvky se sádrokartonu lze s výhodou využít nejen při rekonstrukcích, ale i v novostavbách.

Oblíbené interiérové doplňky a prvky ze sádrokartonu

 • Niky a výklenky

Niky a výklenky ze sádrokartonu

Zajímavě rozčleňují zdi. Můžeme do nich umístit například police s knihami či různé dekorace. Mohou být řešeny jako otevřený policový systém, ale dají se také opatřit dvířky, případně proskleným posuvným systémem s vnitřně zabudovaným osvětlením. Výklenky se stávají populární součástí interiéru ať už je zařízen ve vesnickém či moderním stylu.

 • Zapuštěná světla

Přímé denní či umělé noční světlo dokáže interiér nejen prosvětlit, ale i oživit. Instalace svítidel pro nás leckdy může být pořádný oříšek. Sádrokarton nám však díky svým vlastnostem dovolí bezproblémovou instalaci světelných zdrojů na kterémkoli místě interiéru.

 • Police, poličky

Oblouky a police ze sádrokartonuOblíbeným interiérovým prvkem jsou vystouplé police. Využít je můžeme v celém bytě či firmě. Při jejich návrhu musíme dbát na to, v jaké místnosti a za jakým účelem bude police vyrobena. Jedná-li se o police do koupelny, kuchyně a místnosti se zvýšenou vlhkostí, lze použít impregnovaný sádrokarton.

 • Oblouky a atypické konstrukce

Další designerský oblíbený prvek, který nám umožňuje flexibilnost sádrokartonových desek, díky niž můžeme desku zalomit do různých úhlů.  Problémem není ani vytvoření zaoblené stěny či stropní klenby anebo klenutých průchodů mezi místnostmi.

 • Paravany – dělící stěny

interiér v sádrokartonu

Interiérové paravany mají všestranné využití v architektonicko-koncepčním řešení komerčních i obytných prostor. Systém mobilních paravanů je levným a rychlým řešením změn nároků na využití interiérů.

 •  Sádrokartonový nábytek

Nábytek ze sádrokartonu dokáže dokonale designově sjednotit interiér s nábytkem vyrobeným z téhož materiálu.

Barevná úprava interiérových doplňků

Sádrokartony nabízejí nepřeberné množství povrchových úprav mezi které například patří nátěrymalovánítapetovánílakování či keramické obklady. Barvy se na sádrokartonových doplňcích vyjímají obzvláště hezky díky rovnému a hladkému povrchu sádrokartonu.

 Výhody interierových sádrokartonových doplňků

 •     nemají rozměrová omezení
 •     finanční úspora ve srovnání s klasickými materiály
 •     možnost snadné instalace integrovaného osvětlení
 •     snadná realizace
 •     integrace do interiérového celku

Vyrábíme sádrokartonové interiéry

Vyrábíme interiérové doplňky a prvky ze sádrokartonu

Na základě vašich návrhů vám naši sádrokartonáři interiérové doplňky a prvky nejen vyrobí, ale také nainstalují. V případě, že si nejste s vašim návrhem zcela jisti, rádi a ochotně vám s ním pomohou. Práci vždy provedou tak, aby výsledek splnil vaše představy.

Stavby sádrokartonových prvků a konstrukcí nabízíme jako

 •  součást komplexních dodávek sádrokartonových interiérů
 •  subdodávky sádrokartonových interiérových prvků pro investiční projekty jiných stavební firmy
 •  návrhy na sádrokartonové doplňky a jejich montáže v již hotových interiérech.

Navrhneme Vám termín a kalkulaci sádrokartonářských  prací

V klidu a pohodlí Vašeho domova posoudíte naši nabídku na zhotovení sádrokartonových doplňků interiéru, případně ji můžete porovnat s nabídkami jiných firem a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na provedení služby sádrokartonové doplňky interiéru.

Sádrokartonové doplňky a prvky zhotovíme kdekoli ČR a SR

Další služby související s výrobou a instalací interiérových doplňků a prvků ze sádrokartonu